Skutki silnych wiatrów.

W dniu dzisiejszym nasz jednostka została zaalarmowana do 3 zdarzeń były nimi powalone lub uszkodzone przez silny wiatr drzewa. Zagrożenia znajdowały sie na ulicach Kościuszki, Rejmonta i 1 Maja. Na pierwsze dwie ulice udaliśmy sie zastępem GLBARt Peugeot Boxer. Po około godzinie powalone drzewa zostały usunięte z drogi a my zakończyliśmy działania i wróciliśmy do remizy. Na ulicę 1Maja udaliśmy się dwoma zastępami GLBARt Peugeot Boxer oraz GCBA 4/16 Ural po chwili dojechał do nas jeden zastęp z JRG Olkusz w postaci podnośnika hydraulicznego z drabiną. Naszym zadaniem było usunięcie mocno pochylonego drzewa. Działania zakończyliśmy po dwóch godzinach po czym wróciliśmy do remizy.
SIS:
JRG Olkusz
OSP Bukowno Miasto

Nr.7,8,9/2019

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *